Jesteś tutaj: oferta-miasta Szafy na wymiar Szczecin

Szafy na wymiar Szczecin

Wszystkie meble na wymiar są przede wszystkim dobrze dopasowane do powierzchni, w której mają zostać zamontowane. To bardzo istotne, szczególnie w mniejszych pomieszczeniach, w których każdy centymetr ma znaczenie. Produkowane przez nasz szafy najczęściej umieszczane są w sypialniach i przedpokojach.

Zawsze staramy się zadbać o największą wygodę. Jeśli pomieszczenie jest wąskie, stosujemy drzwi przesuwne, dzięki czemu otwieranie ich nie musi ograniczać przestrzeni użytkowej. Natomiast jeśli takie są preferencje klienta i kiedy pozwala na to powierzchnia – możemy zamontować drzwi tradycyjne, na zawiasach.

Tego rodzaju meble są przede wszystkim bardzo pojemne i pozwalają schować rzeczy, które zmniejszają estetykę pomieszczenia. To nie wszystko, ponieważ poza funkcjonalnością stawiamy także na jakość. Dysponujemy bogatą paletą materiałów wysokiej klasy, które gwarantują, iż mebel będzie spełniał swoje zadanie przez długie lata, a przy tym dobrze się prezentował.

Szafy do zabudowy Szczecin

Szafy do zabudowy są szczególnie ciekawym rozwiązaniem w kwestii zagospodarowania powierzchni – najczęściej są to meble od podłogi, po sufit. W wielu domach istnieją też różnego rodzaju wnęki, wolne przestrzenie pod schodami etc. Zamontowanie w nich szafy natomiast pozwala cieszyć się nadal taką samą powierzchnią użytkową np. sypialni, jednocześnie dając lokatorom możliwość schowania dodatkowych rzeczy. Do każdego podchodzimy w sposób indywidualny, dlatego możemy na przykład zamontować przy szafie półkę na książki, wieszaki na płaszcze etc.

Posiadamy bogate doświadczenie w branży. Niejednokrotnie wykonywane przez nas szafy są umieszczane w pomieszczeniach ze skośnym sufitem – nic nie stoi na przeszkodzie, by mebel także miał nieregularne wymiary. Zapewniamy, że stworzymy dla Państwa idealną szafę. Nasi specjaliści dokonają fachowych pomiarów i ustalą termin realizacji zamówienia.

Szafy na wymiar do zabudowy Szczecin – nasza oferta

Interesują Państwa szafy na wymiar w Szczecinie i okolicach? Chętnie poznamy wszelkie preferencje i wytyczne. Możemy też sami zaproponować ciekawe rozwiązania. Zapraszamy do kontaktu!

Kontakt

Wyślij wiadomość nikomeble@interia.pl
Zadzwoń do nas 609 454 254

Zabudowy wnęk Szczecin – klucz do ergonomii

W domu istnieje wiele miejsc, które mogą zostać lepiej zagospodarowane. Specyficzny układ pomieszczeń sprawia, że np. pod schodami znajduje się sporo wolnego miejsca, to samo w korytarzach, przedpokojach. Chodzi także o poddasza, które ze względu na spad dachu uniemożliwiają mieszkańcom korzystanie z części pomieszczenia. Nic więc nie stoi na przeszkodzie, by właśnie w takowych miejscach umieścić na przykład szafę! Zabudowy wnęk to doskonała propozycja szczególnie w kontekście mieszkań, które nie posiadają sporej powierzchni. Są także estetycznym rozwiązaniem, dlatego wpływają pozytywnie na wygląd pomieszczenia. Nasza firma wykonuje zabudowy wnęk na zamówienie, dlatego można mieć pewność, że wymiary produktu będą idealnie dopasowane do miejsca, w którym ma być umieszczony. Do każdego zlecenia podchodzimy w sposób indywidualny. Stawiamy także na elastyczność.

Oferowane zabudowy wnęk w Szczecinie i okolicach niekoniecznie muszą oznaczać stworzenie szafy. Często zamiast tego dobrym pomysłem są półki na książki i płyty czy wieszaki na płaszcze. Dochodzą do tego meble łączące wymienione udogodnienia – na przykład mebel składający się z kilku półek, szafki na obuwie i wieszaka, czyli doskonały sposób na zagospodarowanie przestrzeni w pobliżu wejścia do mieszkania lub domu.

Zabudowy wnęk Szczecin – dlaczego my?

Nasza firma posiada wieloletnie doświadczenie i zawsze stawiamy na profesjonalizm i dokładność. Wiemy, że tego rodzaju zamówienia to inwestycja na lata, dlatego korzystamy wyłącznie ze sprawdzonych materiałów i technik oraz nowoczesnych narzędzi. Przed rozpoczęciem pracy dokonujemy profesjonalnych pomiarów. Chętnie weźmiemy pod wagę wszelkie Państwa wytyczne. Chodzi na przykład o rodzaj materiału, kolor wykonywanej zabudowy wnęk, wspominane wymiary, rodzaj drzwi (wyróżnia się drzwi przesuwne i tradycyjne).

Jeśli chcą Państwo zobaczyć wykonane przez nas meble, to zachęcamy do zapoznania się z zakładką GALERIA

GALERIA

Działamy na terenie całego województwa zachodniopomorskiego.